fotografia

portrétna fotografia

portrétna fotografia

zachyť jedinečnú atmosféru s prirodzenými emóciami.

fotografia plná emócií a prirodzenej krásy, za ktorú sa nebudeš hanbiť.

Dávame dôraz predovšetkým na prirodzenosť a emócie, ktoré dodávajú fotografii život a vytvárajú spolu so správnym výberom scenérie nezameniteľnú atmosféru.

ideálny priestor pre tvoje, ako aj skupinové alebo rodinné fotografie.

Možnosti portrétnej fotografie sú nekonečné, preto je iba na tebe, či sa odfotíš sám, so svojou polovičkou alebo kamarátmi, prípadne si urobíš rodinný portrét.

reklamná fotografia

reklamná fotografia

odprezentuj seba, svoju firmu, značku alebo skupinu.

zachyť kľúčové momenty, ktoré ťa odprezentujú.

Ukáž sériou výstižných reklamných fotografií priebeh tvojej záujmovej alebo podnikateľskej činnosti a priblíž sa tak viac svojím zákazníkom či fanúšikom.

výstižná fotografia je viac ako len doplnkom k textu.

Potenciálnych zákazníkov zvyčajne zaujme na statickej reklame ako prvé práve fotografia so samotným grafickým prevedením, vďaka čomu sa budú chcieť dozvedieť viac a využiť ponúkané služby.

produktová fotografia

produktová fotografia

vyzdvihni výnimočnosť svojho produktu.

vizuálny kontakt s produktom je zásadný.

Predstav svoje produkty v tom najlepšom svetle a prebuď v nich fresh vzhľad a atraktivitu, vďaka čomu sa viac priblížia ľuďom a začnú sa tak predávať aj samé.

produkt v bežnom živote odzrkadlí svoje využitie a jedinečnosť.

Zameriavame sa na fotografovanie v prirodzenom prostredí, ktoré vystihuje daný produkt a ponúka kreatívne možnosti jeho vyzdvihnutia v bežnom živote, čím sa dokáže viac priblížiť ľuďom a odlíšiť od konkurencie či stereotypu.

módna fotografia

módna fotografia

ukáž svoje módne kúsky širokému okoliu.

predstav svoju módnu kolekciu originálnym lookbookom.

Pri propagácii dokážeš pomocou lookbooku efektívne vyskladať jednotlivým oblečením a doplnkami atraktívne outfity a zasadiť ich do prirodzeného prostredia, čím sa priblížia zákazníkom a podvedome ich presvedčia o kúpe.

daj všetkým vedieť, ako sa vieš úžasne obliekať.

Nemusíš nutne vlastniť módnu značku, aby si si mohol / mohla nechať nafotiť svoje jedinečné outfity a vyjadriť tak svoju vášeň a cit pre módu.

portfólio